Haber Detay

Reform Cıvata

Anasayfa / Haberler / Reform Cıvata yeni tesisi için gün sayıyor

Reform Cıvata

Reform Cıvata yeni tesisi için gün sayıyor

Yeni tesisleriyle birlikte 12bin m2'lik dev bir alanda üretime geçmeye hazırlanan Reform Cıvata, Üretim teknolojisini gelistirmek ve daha genis bir pazarda rekabet gücünü arttirmak amaciyla hizmet vermekte oldugu modern tesislerinde faaliyete geçmeye hazırlanıyor.

İleri üretim teknolojisiyle modernize edilmis bu tesisler üretim, tasarim-gelistirme, depolama ve yönetim birimlerinden olusmaktadir. Bilgi ve teknolojinin yardimi ile kalite, üretim gibi müsteri odakli süreçlerin hatasizlasmasina yönelik çalismalarina araliksiz devam eden Reform Cıvata, bu hedefe uygun olarak firmaya her türlü malzeme, hammadde ve yari mamülün giris kontrolü, ürünlerin ise her üretim asamasi için ara kontrol sürecinden müsteri teslimatina kadar devam etmektedir.

Reform Cıvata, özgün bir tasarıma sahip yeni tesislerinde dünya standartlarını hedeflerken çeşitlenerek büyümesi düşünülen ürün gamını için ihtiyaç duyulan alanların dizaynı ve makine parkıyla sektördeki çıtayı uluslararası rekabetin koşularında rahatça üretim yapacak bir seviyeye çıkarmak istiyor.